Poznaj naszych specjalistów

Neurodental Łukasz Pelc

Łukasz Pelc

lek. dent.

Absolwent Lubelskiej Akademii Medycznej na kierunku lekarsko – dentystycznym.

Ukończył studia podyplomowe z zakresu Protetyki stomatologicznej- Curriculum Protetyki DenCo.

Bierze udział w wielu konferencjach oraz szkoleniach praktycznych oraz stażach, aby systematycznie podnosić swoje kwalifikacje.

Od 2021 roku właściciel gabinetu NeuroDental.

W swojej praktyce zajmuje się przede wszystkim leczeniem protetycznym i stomatologią estetyczną wykonując licówki zarówno ceramiczne jak i kompozytowe ( bonding ). Oprócz tego wykonuje zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej i endododoncji.

Neurodental Monika Wilk

Monika Wilk

Rejestratorka medyczna

Absolwentka Policealnej Szkoły Medycznej na kierunku Rejestratorka medyczna.
W gabinecie NeuroDental odpowiada przede wszystkim za sprawną komunikację między lekarzami i pacjentami oraz kontakt z osobami zainteresowanymi współpraca z gabinetem.
Udziela pacjentom również niezbędnych informacji odnośnie dostępnych terminów wizyt.
Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, osobistego lub on-line.

Neurodental Karolina Malec

Karolina Malec

Higienistka stomatologiczna

Absolwentka Medycznej Szkoły policealnej na kierunku Higienistka Stomatologiczna. W gabinecie NeuroDental wykonuje zabiegi z zakresu higienizacji ( skaling , piaskowanie ) oraz profilaktyki stomatologicznej.

Neurodental Marta Chmura

Marta Chmura

Lekarz dentysta

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Ukończyła staż podyplomowy W wojewódzkim Zespole Specjalistycznym w Rzeszowie. W pracy zawodowej stawiam na rozwój i pogłębianie wiedzy poprzez uczestnictwo w licznych kursach i konferencjach.
Zajmuje się stomatologia zachowawczą endodoncją oraz medycyną estetyczna szczególnie z zastwosowanie botoxu.
W wolnych chwilach trenuję crossfit oraz kolarstwo szosowe.

Neurodental Joanna Chomicz

Joanna Chomicz

lek. dent.

Absolwentka Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie na kierunku lekarsko-dentystycznym.
Jej zainteresowania zawodowe skierowane są na stomatologię zachowawczą, dziecięcą i endodoncję. Swoją pracę wykonuje z pasją i zaangażowaniem, ciągle dążąc do perfekcji. Stawia na ciągły rozwój poprzez udział w kursach i konferencjach stomatologicznych.

Neurodental Malwina Sroczyk

Malwina Sroczyk

Asystentka stomatologiczna

Absolwentka Medycznej szkoły policealnej na kierunku Asystentka Stomatologiczna. W gabinecie NeuroDental czynnie asystuje przy zabiegach stomatologicznych. Główna zaleta to dobra organizacja pracy w gabinecie i współpraca z lekarzami. Do życia podchodzi z uśmiechem na twarzy i dużym optymizmem.

Neurodental Paulina Telega

Paulina Telega

lek. dent.

Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach oraz Akademii Górnośląskiej na kierunku medycyna estetyczna. Swój rozwój kieruje w stronę stomatologii estetycznej, oraz protetyki. Pełna empatii, uważnie słucha potrzeb pacjentów oraz chętnie dzieli się z nimi swoją wiedzą.

Neurodental Mateusz Telega

Mateusz Telega

lek. dent.

Absolwent Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. W gabinecie zajmuję się głównie stomatologią zachowawczą oraz leczeniem ortodontycznym u dzieci a w przyszłości również u dorosłych. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w kursach i szkoleniach. W swojej pracy stawia przede wszystkim na jakość usług oraz komfort i zadowolenie pacjenta.